Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ВИТРАТ ЗА ТИМЧАСОВЕ РОЗМІЩЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Для отримання компенсації власнику житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, обов'язково потрібно внести інформацію про наявне житло до веб-ресурсу "Прихисток".

15:30:21 08.04.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Жидачівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби на території Жидачівської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

12:02:57 30.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ. КОНКУРС (про відбір суб’єктів оціночної діяльності)

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради згідно рішення  від 24.09.2021 р. №223 оголошує конкурс про відбір суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Жидачівської міської територіальної громади, зокрема об’єктів, які, надаються в оренду та приватизовуються у 2021-2022 роках.

09:33:13 28.09.2021