Шановні мешканці багатоповерхових будинків міста Жидачева!

Неоплата мешканцями багатоповерхових будинків за надання послуги з управління багатоквартирними будинками, в яку входить оплата за електроенергію для освітлення місць загального користування та підвальних приміщень, призводить до створення  заборгованості перед центральним РЕМ ПрАТ «Львівобленерго».

10:29:09 24.07.2024

ПРОТОКОЛИ ЗБОРІВ СПІВВЛАСНИКІВ БУДИНКІВ

Відповідно до ч. 9 ст. 10 Закону України « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Протокол  зборів співвласників з питань , зазначених у пунктах 2 і 3 частини другої цієї статті, складається не менш як у двох примірниках, один з яких зберігається в управителя, а другий передається на зберігання виконавчому комітету Жидачівської міської ради за місцем розташування багатоквартирного будинку, який розміщує результативну частину рішення, прийнятого зборами співвласників, на своєму офіційному веб-сайті.

16:47:48 09.07.2024