ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 32-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.02.2024 16:37

15 лютого 2024 року об 11.00 год. у приміщенні малого залу засідань    Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 32-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про   реєстрацію  депутатами  Жидачівської  міської  ради  VIII  скликання  2020-2025 рр. (доповідач –– секретар міської ради В. Янклевич)

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської  міської  територіальної   громади за  2023 рік (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету Жидачівської міської   ради (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

4. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської  ради  від  14.12.2023р.  № 2396   «Про затвердження кошторису видатків на утримання   апарату   Жидачівської   міської ради на  2024 рік» (доповідач – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер О. Мільчановська)

5. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

6. Про передачу коштів з бюджету Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

7. Про  результати  виконання  Програми економічного   і   соціального  розвитку Жидачівської   міської   територіальної громади і цільових програм за 2023  рік (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

8. Про   затвердження  Програми   економічного і  соціального розвитку  Жидачівської міської територіальної громади на 2024  рік  (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

9. Про надання матеріальних допомог (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат)

10. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки Захисників  та Захисниць України, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць  України   Жидачівської міської  територіальної  громади на 2024-2026 роки  (доповідач – завідувач сектором з питань соціального захисту І. Булат)

11. Про внесення змін до детального плану території  у с. Вільхівці на вул. Стрийській, 72  (ТзОВ «Галпак»)  (доповідач – начальник відділу архітектури та містобудування – головний архітектор Л. Людкевич)