Оголошення

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території в межах вулиці Шашкевича М. в м. ЖидачевіСтрийського району Львівської області та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської радивід 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктомдетального плану території в межах вулиці Шашкевича М. в м.ЖидачевіСтрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Козак Х.М.) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ, Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

09:42:11 18.04.2024

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території в районі вулиць Стрийська, Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в скл

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території в районі вулиць Стрийська, Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Кащій Т.М.) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ, Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

09:29:38 18.04.2024

Повідомляємо Вас про проведення обприскування

Відповідно до статей 30 та 37 Закону України «Про бджільництво», повідомляю Вас про проведення обприскування ФГ «Сяйво-Стрий» посівів озимого ріпаку на орендованих землях сільськогосподарського призначення, які прилягають до сіл Тейсарів, Лисятичі, Кути, шляхом наземного штангового обприскування засобами захисту рослин, які не є токсичними для медоносної бджоли, зокрема,

08:20:33 09.04.2024

Повідомляємо Вас про проведення обприскування

Повідомляємо Вас про проведення обприскування ТОВ «КПК-АГРОІНВЕСТ» посівів озимого ріпаку на орендованих землях сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами сіл Заболотівці, Бережниця, Загуршина та м.Жидачів шляхом наземного штангового обприскування фунгіцидами, інсектицидами та мікроелементами.

16:01:35 05.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

Жидачівська міська рада оголосила Аукціон LLE001-UA-20240403-91617 нежитлове приміщення опубліковано Організатор: ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА Початкова вартість: 687,00 грн. Період подачі пропозицій: з 04.04.2024 18:00 по 14.04.2024 20:00

16:49:23 03.04.2024