Публічні договори

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

До Публічного Договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами  на території міста Жидачева  від 28  жовтня    2021 року у зв’язку із  змінами  затвердженими Постановою КМУкраїни  від 28.10.2021 року №1124  внесеними  відповідно  до Постанови КМ України від 10.12.2008 року № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами».

Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства, в особі  начальника  Кухти Гната Гнатовича, що діє на підставі Статуту (код ЄДПОУ 13814891), розташоване за фактичною адресою: 81700, Стрийський район, місто Жидачів, вул. Кобзарева, 19,  яке визначено Виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів пропонує внести зміни до Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами від 28.10.2021 року (опублікованого в часописі Новий час 28.10.2021р. №41)  та  викласти в новій редакції  Публічний Договір  про надання послуг з поводження з побутовими відходами  власникам (наймачам, орендарям) квартир в багатоквартирних житлових будинках та власникам (наймачам, орендарям) одноквартирних житлових будинків приватного сектору (приватних садиб), а також власниками (орендарями) нежитлових приміщень (Споживачам), враховуючи зміну тарифів  з 01 липня 2022 року.

Додаток до договору:

Додаток 1 (ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до умов Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами для бюджетних установ та інших споживачів)

Додаток 1 (ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до умов Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами для мешканців одноквартирних будинків)

Додаток 1 (ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до умов Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами для мешканців багатоквартирних будинків)

Начальник Жидачівського МВУКГ                                                  Гнат КУХТА