Стратегія розвитку громади

Шановні мешканці Жидачівської міської територіальної громади!

Спільно з «Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», який підтримує нашу громаду у стратегічному плануванні, просимо вас долучитися до проведення громадського опитування та взяти участь у розробці  Стратегію розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року

Стратегія розвитку громади є основою для сталого місцевого розвитку, та потребує залучення всіх зацікавлених сторін у громаді.

Ми проводимо це опитування для визначення основних проблем, які на вашу думку, існують у громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Посилання  на анкету для представників бізнесуhttps://forms.gle/FMQq21zsy5e4D1xo7

Посилання  на анкету для жителів

громадиhttps://forms.gle/u9NKa7WWN8HwcoKB8

Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

11:48:41 05.10.2023

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року   Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року. Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року. Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі у каб.№307 відділ економічного розвитку  та інвестицій Жидачівської міської ради (адреса: вулиця Шашкевича, 2,  місто Жидачів, Львівська область) та в електронному вигляді (електронна адреса: zh_econom@ukr.net (з поміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»). Одержані протягом встановленого строку зауваження та пропозиції підлягають обов’язковому розгляду, за результатами якого вони враховуються або вмотивовано відхиляються. Строк подання пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року становить 10 днів з дня її оприлюднення                         (до 01 жовтня 2023 включно). Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

15:22:26 21.09.2023