A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

Депутати ради

ДЕПУТАТИ

ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

2020 – 2025 рр. з 24.11.2020р.

з/п

Прізвище,  ім`я, 

по-батькові  

Назва політичної партії, від якої обрано депутата

Назва закріплених територій

(сіл та вулиць міста)

1.

БАГРІЙ

Святослав Дмитрович

Львівська обласна організація політичної партії Українська галицька партія

вулиці Зелена, Княжий брід, Довбуша, Затишна, Вишнева, Симоненка, Лесі Українки, Грюнвальдська

2.

БАЛІЦКИЙ

Роман Михайлович

Львівська обласна організація політичної партії Громадянська позиція

3.

БОГІВ

Микола Михайлович

Львівська обласна організація політичної партії Батьківщина

село Бережниця, Журавків

4.

ГАВРИЛЬЧУК

Орест Романович

Львівська обласна організація політичної партії Українська галицька партія

вулиці Тернопільська, Тобілевича,  Партицького, Богуна, Шухевича, Івасюка, Сагайдачного, Чубинського, Залізнична, Вокзальна, Січових Стрільців, Друкарська

5.

КУЗИШИН

Володимир Іванович

Львівська обласна організація політичної партії ГОЛОС

6.

ГАВРИЛЬЧУК

Ярослав Григорович

Львівська обласна організація політичної партії Європейська солідарність

вулиці Лепкого, Кобзарева, Мазепи №№1-43, 45, 47, 49-51, 53, Сковороди, Чайковського, Ярослава Мудрого

7.

ЙОНКА

Ольга Валеріївна

Львівська обласна організація політичної партії Українська галицька партія

8.

КРЕМІНЬ

Уляна Володимирівна

Львівська обласна організація політичної партії Свобода

села Туради,  Іванівці

9.

МАЖАК

Зіновій Миколайович

Львівська обласна організація політичної партії Європейська солідарність

село Пчани

10.

МИКИТИН Микола Володимирович

Львівська обласна організація політичної партії Батьківщина

села Млиниська, Смогів

11.

МИЦИК

Василь Ярославович

Львівська обласна організація політичної партії Свобода

село Вільхівці

12.

ПАСТЕРНАК

Наталія Мирославівна

Львівська обласна організація політичної партії ГОЛОС

вулиці Миру, Валова, Виговського,  Чорновола, Котляревського, Героїв Крут, Озерна, Підвальна, Запречистська, Лисенка, Зарічна, Бічна, Рильського, Чернишевського, Лісна

13.

РУЖАК

Андрій Андрійович

Львівська обласна організація політичної партії Українська галицька партія

14.

ПАХОЛКІВ

Роман Іванович

Львівська обласна організація політичної партії Об'єднання Самопоміч

вулиці 22 Січня, Стуса, Заньковецької, Шептицького, Коновальця, Полуботка, Петлюри, Заводська, Боярники, Енергетична, Костомарова, Кобилянської

15.

СЕНЮРА

Йосип Миронович

Львівська обласна організація політичної партії Народний Рух України

16.

ПЕТРІНЕЦЬ

Володимир Васильович

Львівська обласна організація політичної партії Батьківщина

вулиці Садова, Вузька, Гайдамацька, С. Бандери

 

17.

ПИРІГ

Андрій Васильович

Львівська обласна організація політичної партії Народний Рух України

села Дем'янка Лісна, Дем'янка Наддністрянська, Заріччя

18.

ПОЛІВЧАК

Оксана Антонівна

Львівська обласна організація політичної партії Європейська солідарність

вулиці Гоголя, Дерев'янка, Стрийська, Пушкіна, Фабрична, Шашкевича №№ 5-29, 32, 34, 34А, 36-40, 42, 44, 44А. 48, 48А, 52-54, парна сторона 56-74, Міцкевича, Надбережна, Опришківська, Хмельницького, провулки Міцкевича, Стрийський

19.

РОМАНІВ

Богдан Іванович

Львівська обласна організація політичної партії Європейська солідарність

село Межиріччя

20.

САМСОНОВА

Світлана Омелянівна

Львівська обласна організація політичної партії Європейська солідарність

вулиці Шашкевича №№ (непарна сторона) 31-35, 41- 45, 49, 55-67, 73, 73А, 75-109А, Шкільна,  Мазепи №№ 44, 46, 46А, 48, 52-80

21.

САПУГА

Володимир Михайлович

Львівська обласна організація політичної партії Народний Рух України

село Тейсарів

22.

ЧОРНЕЙКО

Ігор Михайлович

Львівська обласна організація політичної партії Громадянська позиція

вулиці Клубна, Шевченка, Коцюбинського, Стефаника, Грушевського №№1-22, Франка №№ 5-32, 38-42,  провулок Коцюбинського, площа Свободи

23.

ШМИНЕЦЬ

Оксана Євстахівна

Львівська обласна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка

села Рогізно, Загурщина

24.

ШУМЕЛЬДА

 Микола Володимирович

Львівська обласна організація політичної партії Об'єднання Самопоміч

вулиці Данила Галицького, Грушевського №№ 23-34, 41-74

25.

ЯНКЛЕВИЧ

Любов Павлівна

Львівська обласна організація політичної партії ГОЛОС

село Волиця-Гніздичівська

26.

ЯНКЛЕВИЧ

Віра Романівна

Львівська обласна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка

Секретар ради

 

 

Депутати Жидачівської міської ради VII скликання 2015 – 2020 рр. з 10.06.2019 р.

Депутати Жидачівської міської ради VII скликання 2015 – 2020 рр. з 16.08.2018 р.

Депутати Жидачівської міської ради VII скликання 2015 – 2020 рр. з 22.02.2018 р.

Депутати Жидачівської міської ради VII скликання 2015 – 2020 рр. з 12.10.2017 р.

Депутати Жидачівської міської ради VII скликання 2015 – 2020 р.р. з 04.05.2017 р.

Список депутатів на 20.10.2016 р.

Список депутатів на 21.01.2016 р.

Список депутатів 7 скликання 2015-2020 р.р., на 16.12.205 р.

Депутати Жидачівської міської ради сьомого скликання 2015 – 2020 р.р.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь