A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

Послуги водоканалу

Публічна оферта (пропозиція) про укладення договору між 

МКП "Жидачівводоканал" та споживачами послуг

 

Укладення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення між виконавцем послуг та споживачами – співвласниками ( фізичними особами , фізичними особами-підприємцями та юридичними особами) багатоквартирного будинку, власниками будинків садибного типу – передбачено Законом України « Про житлово-комунальні послуги ». 

Згідно з ч.1 і 2 ст. 633 Цивільного Кодексу України , публічний договір – це договір , в якому одна сторона взяла на себе обов’язок здійснювати надання послуг кожному,хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів Публічна оферта – пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі у відповідності із статтею 633 Цивільного кодексу України, спрямована невизначеному колу осіб, укласти з ним договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті. У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 № 1060 « Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг » та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону , ст.. ст.. 633 , 634 Цивільного Кодексу України МКП « Жидачівводоканал » публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті органу місцевого самоврядування співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з Підприємством.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до МКП «Жидачівводоканал » для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

Публічний договір приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті органу місцевого самоврядування такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Це означає, що умови договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, а договір не потребує двостороннього підписання сторонами  письмової форми договору, а може бути укладений за спрощеною процедурою лише шляхом приєднання споживача до запропонованого договору в цілому.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

З моменту приєднання до  умов Договору (акцептування договору) споживач та Виконавець набувають всіх прав та обов’язків за Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України. Договір  розміщено на веб-сайті  органу місцевого самоврядування у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до Підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень