Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ - ПРОЄКТІВ РІШЕНЬ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

«Про  встановлення  податку   на  нерухоме   майно,   відмінне від земельної ділянки, на території Жидачівської міської територіальної громади», «Про  встановлення  єдиного   податку   для першої  та  другої  груп  платників єдиного податку на території Жидачівської міської територіальної громади», «Про  встановлення  плати  за землю   та  пільг зі   сплати   земельного  податку   на  території Жидачівської міської територіальної громади», «Про    встановлення    розмірів    річної    суми платежу    орендної     плати   за    землю    для  фізичних   та   юридичних   осіб   на  території  Жидачівської міської територіальної громади».

17:39:18 23.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради згідно рішення  від 14 лютого 2023 р. № 21 оголошує конкурс про відбір суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Жидачівської міської територіальної громади, зокрема об’єктів, які, надаються в оренду та приватизовуються у 2023-2024 роках.

14:26:39 20.03.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

13 березня, об 11 год., в залі засідань Жидачівської міської ради відбудеться представлення проєктних пропозицій по влаштуванню скверу пам’яті.

16:04:56 10.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства має намір надати в оренду на довгостроковий термін гаражні приміщення, які знаходяться за адресою: м. Жидачів, вул. Загір’я,2. За детальнішою інформацією просимо звертатися до Жидачівського МВУКГ або за телефоном: 0976097087.

08:47:57 07.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ щодо публічного представлення інформації про виконання бюджету Жидачівської МТГ за 2022 рік, бюджетних програм та їх показників

09 березня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні залу засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича М., 2, перший поверх ліворуч) відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджету  Жидачівської міської територіальної громади за 2022 рік, бюджетних програм та їх показників.

16:11:15 28.02.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ВІДДІЛУ ТА ПРО ПОРЯДОК І СТРОКИ ЗАЯВЛЕННЯ КРЕДИТОРАМИ СВОЇХ ВИМОГ

Жидачівська міська рада 23 лютого 2023 року прийняла рішення №1728 «Про реорганізацію відділу  містобудування, архітектури   та   земельних  відносин Жидачівської міської ради, затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування, як окремого структурного підрозділу»,

16:13:31 27.02.2023

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Для приведення у відповідність до норм чинного законодавства  Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, враховуючи зміни, якими затверджено новий типовий  договір (Постанова КМ України  від 28.10.2021 р. №1124) , а також з метою збільшення  інформування  населення про користування послугою з поводження з побутовими відходами на договірних умовах, про зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, публікуємо  Публічний договір в новій редакції  на офіційному сайті Жидачівської міської ради в розділі Комунальні підприємства та установи – Жидачівське МВУКГ- Публічні договори.

10:15:26 08.02.2023

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Повідомляємо, що відділом містобудування та архітектури Жидачівської міської ради з врахуванням вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  проводиться громадське обговорення проекту містобудівного моніторингу щодо генерального плану м.Жидачева результати якого у вигляді аналітичного звіту.

14:32:30 27.01.2023