Оголошення

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ — ФІЗИЧНИХ ОСІБ щодо мінімального податкового зобов ’язання

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні, (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесенідо сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання.

12:17:15 28.08.2023

Повідомлення Жидачівська міська рада з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (надалі - Заява) проєкту детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлових будівель, які знаходяться за адресою: с.Бережниця Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ради. Зауваження та пропозиції щодо Заяви подаються на протязі 10 днів з дня її оприлюднення за адресою: 81700, м.Жидачів, вул.Шашкевича,2, Жидачівська міська рада, e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua та подаються в письмовій формі фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

15:23:16 22.08.2023

Інформація про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Інформація про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

15:07:23 22.08.2023

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул.Шашкевича М.,33 в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул.Шашкевича М.,33 в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Тижбір О.Я.) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту. Територія, на яку розглядається ДПТ знаходиться в західній частині м.Жидачева на вул.Шашкевича М., 33 в межах населеного пункту в кварталі житлової та громадської забудови. В межах проектованої території передбачається реконструкція індивідуального житлового будинку з розміщенням вбудованих приміщень ветеринарної амбулаторії без стаціонару, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою. Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка : Комплексна оцінка території: просторово-планувальна організація території ( ситуаційний план,планувальний каркас та системи розселення), землеустрій та землевпорядкування (сучасне використання земель), природоохоронні та ланшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок (існуючі обмеження у використанні земельних ділянок),забудова територій та господарська діяльність (розміщення житлового фонду, розміщення ділових центрів та інноваційних об’єктів, розміщення виробничих об’єктів, збереження традиційного середовища), обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, транспортні зв’язки та транспортний попит, організація зовнішнього сполучення, організація громадського транспорту, організаціяи пішохідних зв’язків та велосипедної інфраструктури, організація паркувального простору). Обгрунтування проектних рішень: просторово-планувальна організація території, природоохоронні та ланшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, функціональне зонування території детального планування, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, інженерна підготовка та благоустрій території, землеустрій та землевпорядкування, план реалізації містобудівної документації, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, Інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

15:13:48 09.08.2023

Оголошення щодо проведення аукціону на приватизацію нерухомого майна

08:27:40 07.08.2023

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРО ВІДБІР СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ