ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Відповідно до вимог Порядку ведення словників Державного реєстру речових справ на нерухомке майно, затвердженого наказом Міністрества юстиції України від 06.07.2012 № 1014/5 та на виконання рішення Жидачівської міської ради від 23.06.2022 № 1550, Державним підприємством "Національні інформаційні системи" до словника вулиць Жидачівської міської територіальної громади Стрийського району Львівської області 04.08.2022 внесено відомості про перейменування наступних назв вулиць:

16:49:33 25.08.2022

До уваги мешканців громади

Жидачівська міська територіальна громада приймає участь у міжнародному проєкті  Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), що  разом з Львівською Аграрною палатою від початку воєнного конфлікту реалізовують в Україні програму, спрямовану на забезпечення продовольчих та базових потреб постраждалих від конфлікту вразливих категорій громадян.

12:51:55 21.07.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (Бережниця, Загурщина, Рогізно, Журавків, Заболотівці, Вільхівці, Тейсарів, Туради, Іванівці, В.-Гніздичівська, Пчани, Млиниська, Смогів, Заріччя, Межиріччя, Дем'янка-Наддністрянська, Дем'янка-Лісна)

16:56:45 08.07.2022