ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І ПІДПРИЄМСТВ

Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України, особливо під час війни, коли підприємці продовжують забезпечувати робочі місця та сплачувати податки, наповнюючи різні рівні бюджетів. Результати МСБ вражають – у 2021 році вони створили 60% ВВП, 40% податкових надходжень та 7 мільйонів робочих місць. Малий бізнес і цьогоріч гідно долає надскладні випробування, що підтверджує його важливість і стійкість. МСБ є надзвичайно важливими для відновлення економіки післявоєнної України.

14:40:19 07.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Жидачівська міська рада  має намір оголосити аукціон на оренду цілісних майнових комплексів, які знгаходяться за адресою: вул. Зелена,8 (приміщення котельні) та І. Франка,19 (колишній відділ освіти), офісних приміщень в адмінбудинку на вул. М. Шашкевича,2, Друкарська,4 та А. Міцкевича,3 в м. Жидачеві.

16:42:34 04.11.2022