ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

Жидачівська міська рада оголосила аукціон на платформі smarttender.biz Аукціон LLE001-UA-20231009-13947 Нежитлове приміщення опубліковано Організатор: ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА Початкова вартість:  3200,00 грн. Період подачі пропозицій: з 10.10.2023 18:00 по 26.10.2023 20:00 Перейти по посиланню https://smarttender.biz/auktsiony-na-prodazh-aktyviv-derzhpidpryemstv/PS-206229/

12:23:06 11.10.2023

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул. Шашкевича М.,33 в м. Жидачеві

Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для реконструкції індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями ветеринарної амбулаторії на вул.Шашкевича М.,33 в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Тижбір О.Я.) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.        Територія, на яку розглядається ДПТ знаходиться в західній частині м.Жидачева на вул.Шашкевича М., 33 в межах населеного пункту в кварталі житлової та громадської забудови. В межах проектованої території передбачається реконструкція індивідуального житлового будинку з розміщенням вбудованих приміщень ветеринарної амбулаторії без стаціонару, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою. Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка : Комплексна оцінка території: просторово-планувальна організація території ( ситуаційний план,планувальний каркас та системи розселення), землеустрій та землевпорядкування (сучасне використання земель), природоохоронні та ланшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок (існуючі обмеження у використанні земельних ділянок),забудова територій та господарська діяльність (розміщення житлового фонду, розміщення ділових центрів та інноваційних об’єктів, розміщення виробничих об’єктів, збереження традиційного середовища), обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, транспортні зв’язки та транспортний попит, організація зовнішнього сполучення, організація громадського транспорту, організаціяи пішохідних зв’язків та велосипедної інфраструктури, організація паркувального простору). Обгрунтування проектних рішень: просторово-планувальна організація території, природоохоронні та ланшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, функціональне зонування території детального планування, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, інженерна підготовка та благоустрій території, землеустрій та землевпорядкування, план реалізації містобудівної документації, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, Інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

13:07:21 04.09.2023

Інформація міського виробничого управління комунального господарства

Шановні мешканці м.Жидачева !            Жидачівське   міське виробниче управління комунального  господарства  повідомляє  про те, що у суботу 02 вересня 2023 року у порядку  експерименту за маршрутом і графіком сміттєвоза, який  збирає побутове сміття, через одну  годину, буде їхати спеціальна вантажна машина для збору інших непобутових відходів (гілки, трави та інше).           Адміністрація  Жидачівського МВУКГ.                    ( за довідками звертатися  тел. 067851960)

11:36:24 31.08.2023

Інформація про підсумки проведення електронних торгів

Інформація про підсумки проведення електронних торгів з продажу приміщення у м. Жидачеві (вул. І. Мазепи,28), площею 40,9 кв. м, яке належить до комунальної власності Жидачівської міської територіальної громади

12:26:00 29.08.2023

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ — ФІЗИЧНИХ ОСІБ щодо мінімального податкового зобов ’язання

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні, (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесенідо сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання.

12:17:15 28.08.2023