Дата: 18.12.2023 10:05

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

31 сесія VIII скликання 2020-2025 рр.

Р І Ш Е Н Н Я

14.12.2023                                         м. Жидачів                                           №2385

Про затвердження Стратегії розвитку

Жидачівськоїміської територіальної

громади на період до 2027 року та Плану

заходів на 2024-2027 роки з реалізації

Стратегії розвитку Жидачівської міської

територіальноїгромади до 2027 року

З метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади, враховуючи напрацювання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року із залученням широкого кола громадськості та за експертної підтримки представників ПроєктуUSAID «ГОВЕРЛА», керуючись пунктом 22 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Стратегію розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 рокута План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року, у тому числі Звіт про стратегічно екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року (додається).

2.Виконавчим органам та структурним підрозділам міської ради,підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціямЖидачівської міської територіальної громади враховувати основні положення Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Жидачівської міської територіальної громади до 2027 року при розробці бюджету громади, програмекономічного та соціального розвитку, місцевих цільових програм.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Жидачівськоїміської ради.

Міський голова                                                Володимир ЛЕВКО