ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

24 лютого під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.
Розпочинаючи засідання, міський голова нагадав усім присутнім про те, що чотири роки тому 24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна росії проти України. Український народ проходить через важкі випробування, через біль гірких втрат. Але всі ми живемо з вірою в те, що наші Воїни за підтримки громади і всього українського народу зуміють відстояти незалежність і територіальну цілісність України. Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Захисників України.
На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2026 рік бюджетним установам та комунальним підприємствам, які фінансуються з бюджету Жидачівської міської територіальної громади.
Також прийнято рішення про надання за рахунок коштів бюджету громади одноразової грошової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, а також вразливим, соціально незахищеним верствам населення, особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та рішення про здійснення соціальної виплати дітям загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, загиблих (померлих) ветеранів війни, а також військовослужбовців, які перебувають у полоні, вважаються зниклими безвісти за особливих обставин.
Внесено зміни в додаток 2 рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 26.08.2025 р. №203 «Про затвердження порядку створення та використання матеріального резерву Жидачівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, номенклатури та обсягів накопичення місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів».
Розглянуто питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про встановлення опіки над дитиною-сиротою та її майном, а також про влаштування дітей у сім’ю патронатного вихователя. Учасники засідання також розглянули ряд інших питань.


