У СЕЛІ ЗАБОЛОТІВЦІ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ ПАМ'ЯТНІ ДОШКИ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ МИХАЙЛУ ЮРОЦІ ТА РОМАНУ ГЛАДІВУ

Дата: 02.10.2024 08:58

У День Захисників та Захисниць України у селі Заболотівці Жидачівської громади, на фасаді школи, в якій навчалися Захисники України Михайло Юроца та Роман Гладів, відкрили памятні  дошки на вшанування памяті полеглих Героїв.

Захисник України, старший солдат 33-ї окремої механізованої бригади Михайло Юроца, захищаючи рідну землю, героїчно загинув 16 червня 2023 року поблизу  села Мала Токмачка Запорізької області.

Солдат 14-ї окремої механізованої бригади Роман Гладів, захищаючи Україну,  героїчно загинув 21 серпня 2024 року поблизу  селища Вільшана Харківської області.

Вшанувати полеглих Героїв зібралося чимало людей. У заході взяв участь Жидачівський міський голова Володимир Левко. Вшанування памяті Захисників України розпочали спільним виконанням Гімну України. Усі присутні хвилиною мовчання та спільною Молитвою віддали шану Героям.

Отець Тарас після церемонії освячення памятних знаків Воїнам Михайлу Юроці та Роману Гладіву звернувся до усіх присутніх із закликом до єднання у підтримці Захисників України, щоб перебороти біль і сльози наших гірких втрат та здобути перемогу у важкій боротьбі з ворожою агресією.

Щирими і теплими словами згадали про випускників школи, наших Героїв Михайла Юроцу та Романа Гладіва директор Заболотівецької гімназії Ігор Михайленко та староста Бережницького старостинського округу Андрій Швед. Про Захисників України також розповідали вчителі та учні школи.

Після завершення вшанування полеглих Героїв учасники заходу долучилися до збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Жидачівський міський голова Володимир Левко спілкувався із рідними Захисників України, освітянами та мешканцями села Заболотівці.