У ЖИДАЧЕВІ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ МИРОСЛАВОМ ЛУЧИШИНИМ

Дата: 30.08.2024 16:21

30 серпня  у Жидачеві прощалися із полеглим Захисником України Мирославом Лучишиним.

40-річний Воїн Мирослав Лучишин – гранатометник десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десатнтно-штурмової роти військової частини А1910  загинув 21 серпня 2024 року в ході виконання бойового завдання  поблизу населеного пункту Мала Локня Курської області російської федерації,мужньо виконавши військовий обовязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Захисник України народився  26 лютого 1984 року в місті Жидачеві. Навчався у місцевій школі №2, Жидачівському професійному ліцеї та в коледжі у місті Коломиї.  Був добрим, чуйним і працьовитим, розумівся на сучасних технічних пристроях, мав умілі руки, працював у місцевому центрі вуличної торгівлі.

Сотні людей зустрічали Героя у селах громади та в місті Жидачеві. Біля рідної школи №2 полеглого Захисника України зустрічали учні та вчителі. Вклонилися Герою його друзі та колеги по роботі з місцевого центру вуличної торгівлі. Щирими і теплими словами про Воїна Мирослава Лучишина згадали його бойові побратими.

Прощання із полеглим Захисником України завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.

Дякуємо за чин Воїну Мирославу Лучишину, який віддав своє життя за Україну, за нашу Свободу.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна память, шана і слава Герою!