ЗУСТРІЛИ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СЕРГІЯ ФІЛЯ

Дата: 28.08.2024 16:23

28 серпня селах Жидачівської громади та в місті Жидачеві сотні людей зустрічали полеглого Захисника України Сергія Філя, який повернувся «на щиті» до рідного дому – в село Млиниська Жидачівської громади.

50-річний Воїн Сергій Філь – стрілець-оператор гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892 героїчно загинув 25 серпня 2024 року в ході ведення бойових дій зі збройними формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Виїмка Бахмутського району Донецької області.

28 серпня, о 18:00 год.,  у селі Млиниська Жидачівської громади  відбудеться парастас.

Чин похорону Воїна Сергія Філя відбудеться 29 серпня, о 13:00 год., у рідному селі Героя.

Щирі співчуття рідним і близьким полеглого Захисника України.

Вічна память, шана і слава Герою!