28-29 СЕРПНЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ

Дата: 28.08.2024 08:43

28-29 серпня Жидачівська громада прощатиметься із Воїном Сергієм Філем, який повертається  «на щиті» до рідного дому – в село Млиниська Жидачівської громади.

Розпорядженням Жидачівського міського голови № 71-О від 27.08.2024 року  28-29 серпня 2024 року на території Жидачівської громади оголошено днями жалоби у звязку з похованням Воїна Сергія Філя – стрільця-оператора гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892, який загинув 25 серпня 2024 року, в ході ведення бойових дій зі збройними формуваннями російської федерації, внаслідок мінометного обстрілу, поблизу населеного пункту Виїмка Бахмутського району Донецької області.

Зустрічатимемо Захисника України 28 серпня, о 14:00 год., на межі Жидачівської громади, біля села Демянка-Наддністрянська.

Чин похорону Воїна відбудеться 29 серпня 2024 року в селі Млиниська Жидачівської громади. Про час чину похорону полеглого Захисника України повідомимо додатково.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна память, шана і слава Герою!