У СЕЛІ МЕЖИРІЧЧЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ АРТЕМОМ КУЩОВИМ

Дата: 20.08.2024 15:44

20 серпня в селі Межиріччя Жидачівської громади прощалися із Захисником України Артемом Кущовим.

Наш Герой - стрілець–санітар 2 стрілецького відділення 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини А7028 загинув 15 серпня 2024 року в бою за Україну, захищаючи її свободу і незалежність, під час мінометного обстрілу в районі населеного пункту Торецьк Донецької області, отримавши несумісні з життям вогневі осколкові поранення.

Надзвичайно світлий, спокійний, скромний, але відважний Воїн Артем Кущовий родом із Христинівки на Черкащині, де він народився 10 жовтня 1985 року. Для нього стало рідним мальовниче село Межиріччя Жидачівської громади на Львівщині, в якому проживав із дружиною та дітьми. Був працьовитим і чуйним, прагнув зробити ще багато для своєї родини. У нього було багато планів і мрій. Воїн Артем Кущовий віддав своє життя за рідну землю, за нашу Свободу.

Прощання із Героєм завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.

Дякуємо за чин Захиснику України.

Вічна память,  шана і слава   Герою!