ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЯ ІЗ ВОЇНОМ АНДРІЄМ БАЦИКОМ

Дата: 19.08.2024 18:48

Сьогодні, 19 серпня, Жидачівська громада прощалася із 42-річнним Воїном Андрієм Бациком – солдатом, кулеметником стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А4017.

Андрій Бацик народився 2 квітня 1982 року в місті Жидачеві, навчався у місцевій школі №2, згодом у Львівському національному університеті ім. С. Гжицького. Був єдиним сином у сімї.

Пройшов два роки війни. У лавах Збройних Сил України з 28 липня 2022 року. Був на передових лініях оборони нашої країни. Отримав два поранення та 4 контузії, але завжди повертався в бій. 28 липня 2024 року обірвалося життя Воїна Андрія Бацика.

Чин похорону  Воїна розпочався в храмі Воскресіння Господнього.  Похоронна процесія рухалася від храму вулицями міста Жидачева та зупинилася біля рідного дому Воїна.

Прощання із Воїном Андрієм Бациком завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України. Синові  Дмитру передали символ нашої держави -  Державний Прапор України.

Вічна память, шана і слава   Герою!