27 ЛИПНЯ - ДЕНЬ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 26.07.2024 12:21

27 липня в Україні відзначають професійне свято працівників сфери охорони здоровя – День медичних працівників, які представляють одну із найшляхетніших професій, адже оберігають дар Господній – людське життя. Це свято є символом пошани та вдячності тим, хто присвятив своє життя захисту здоровя та життя людей.

Завдяки невтомній праці наших медичних працівників тисячі людей отримують необхідну медичну допомогу і повертаються до здорового життя. Високий професіоналізм медичних працівників, їхня самовідданість та турбота про здоровя людей заслуговують на найвищу повагу.

Висловлюю найтепліші слова вітань, добрих побажань і вдячності нашим медичним працівникам, які беруть на себе велику відповідальність, оберігаючи найцінніше, що є в людини – її життя і здоровя. Нехай сторицею повернеться до Вас добро, дароване людям. Нехай у Ваших родинах завжди панують мир і щастя, а віра та оптимізм  завжди будуть надійними супутниками Вашого життя.

Жидачівський міський голова                 Володимир ЛЕВКО