НАША ЮНА СПОРТСМЕНКА МАРІЯ ЮРІВ ОТРИМАЛА ТИТУЛ КАНДИДАТА У МАЙСТРИ СПОРТУ ТА ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Дата: 17.07.2024 10:48

Миколаївський міський голова Андрій Щебель повідомив про те, що напередодні мав приємність вручити посвідчення кандидатів у майстри спорту України Марії ЮРІВ та Максиму ФЕДОРИКУ.

Ця танцювальна пара - вихованці cпортивно-танцювального клубу «My Waves», що діє на базі Миколаївського міського Палацу культури.

Юні спортсмени відправляться аж у КИТАЙ підкорювати міжнародні вершини на ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ із танцювального спорту.

Вже сам факт участі у змаганнях ТАКОГО рівня – це неймовірний успіх і надвисоке досягнення. Втім знаючи ту наснагу, горіння танцем юних спортсменів, а також високу планку у підготовці, яку задає незмінний наставник, тренер Святослав Любчак, сподіваємось, що команда «My Waves» гідно представить наш край та й Україну загалом.

Тож бажаємо спортсменам високих результатів та незабутніх моментів на Чемпіонаті.

Ми отримали іформацію про те, що танцювальна пара Марія Юрів та Максим Федорик уже в Китаї та після довгої, виснажливої дороги готуються до Чемпіонату Світу з танцювального спорту.

За інформацією Миколаївської міської ради