УСПІХ МИСТЕЦЬКОГО КОЛЕКТИВУ ГРОМАДИ У МІЖНАРОДНОМУ ТВОРЧОМУ МАРАФОНІ "НАРОДЖЕНІ ПЕРЕМАГАТИ"

Дата: 11.07.2024 09:04

Чергову перемогу в конкурсі та запрошення на гала-концерт до Дня Незалежності України в місто Бучу отримав Народний аматорський фольклорний колектив "Вільхівчанка" Народного дому-філії села Вільхівці Жидачівської громади.

Мистецький колектив громади отримав від Організаційного комітету Всеукраїнського творчого марафону "НАРОДЖЕНІ ПЕРЕМАГАТИ!" вітання з успішним проходженням Першого відбіркового туру та здобуттям призового місця.

У зверненні Організаційного комітету також зазначено: "Запрошуємо Вас до участі у Другому турі марафону, який відбудеться 23 серпня в місті Буча (місце проведення - Літній театр).Також повідомляємо, що Ваш виступ є в переліку рекомендованих до участі в Гала-концерті, присвяченому 33-й річниці Незалежності України, який відбудеться також 23 серпня, після закінчення Програми Творчого марафону".

Вітаємо Народний аматорський фольклорний колектив "Вільхівчанка" із заслуженим успіхом! Бажаємо нових творчих здобутків!