ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.07.2024 12:09

10 липня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Засідання розпочали із хвилини мовчання на вшанування памяті Героя України Тараса Матвіїва та всіх полеглих захисників України.

На засіданні виконавчого комітету заслухано звіт про виконання бюджету Жидачівської міської територіальної громади за І-е півріччя 2024 року. Як інформувала начальник фінансового відділу міської ради Ірина Николин,  виконання бюджету громади за надходженнями податків і платежів за І-е півріччя 2024 року забезпечено на рівні 110,9 відс.

Виконавчим комітетом розглянуто містобудівні питання, а також ухвалено рішення з питань, які стосуються соціального захисту мешканців громади та ряду інших питань.