Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території в районі вулиці Заводська в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області

Дата: 10.07.2024 09:43
Кількість переглядів: 29

ЗАЯВА

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Назва документу державного планування: Детальний план території в районі вулиці Заводська в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області .

1. Замовник СЕО

Жидачівська міська рада

81700, Львівська область, Стрийський район, м. Жидачів,

вул. Шашкевича М., 2

Ел. пошта: meriya.zhydachiv@i.ua

Тел. 03239-31151

Офіційний вебсайт: https://zhidachiv-miskrada.gov.ua/

2. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування

Детальний план території є містобудівною документацією місцевого рівня, яка деталізує положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток частини території. Детальний план території розробляється з урахуванням обмежень у використанні земель.

Підставою для розроблення детального плану території в районі вулиці Заводська в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області,  (далі ДПТ) є:

- Рішення Жидачівської міської ради від 18.04.2024 № 2581 "Про надання дозволу на розроблення детального плану територiї на вул.Заводська у м.Жидачеві."

При розробці ДПТ врахована містобудівна документація - Генеральний план м. Жидачева, розроблений ДП ДІПМ "Містопроект" (м. Львів), затверджений у 1994 році;

ДПТ виконано у відповідності з діючими законодавчими та нормативними документами, серед яких основні:

Закони України: "Про регулювання містобудівної діяльності", «Про стратегічну екологічну оцінку»;

Земельний кодекс України;

ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні»;

ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»;

ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»;

ДБН В.1.2-4-2019 «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту»;

ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування  та забудови населених пунктів»;

Постанови КМУ :

«Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації»від 01.09.2021 р. №926;

 «Про затвердження Класифікації обмежень у використанні земель, що можуть встановлюватися комплексним планом просторового розвитку території територіальної громади, генеральним планом населеного пункту, детальним планом території» від 02.06.2021 року № 654.

3.Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Проектом ДПТ визначається деталізація планувальної структури та типу забудови на проектованій території, яка віднесена до виробничих зон. Проектним рішенням в межах розроблення Детального плану території передбачається реконструкція існуючого нежитлової будівлі об’єкту торгівлі - магазину промтоварів та будівництво виробничо-складських приміщень для виготовлення виробів з паперу та картону (класифікатор КВЕД – 2010: Секція С: Розділ 17.2). Навколо об’єкту будівництва - виробничо-складських приміщень передбачається встановлення 50 метрової санітарно захисної зони із врахуванням вимог ДСП 173-96.

Проектом пропонується зміна виду цільового призначення земельної ділянки (кад.№ 4621510100:01:035:0086) в районі вул.Заводська буд.2а в м.Жидачів Стрийського району Львівської області із КВЦПЗ 11.01 – «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами» на КВЦПЗ 11.02. – «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

4. Ймовірні наслідки

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: в ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації проекту ДПТ. Зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких складових довкілля: атмосферне повітря, водні ресурси, грунти, наслідки для здоров’я населення;

б) для територій з природоохоронним статусом: в межах детального планування відсутні території з природоохоронним статусом;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення: не спричинятимуть транскордонних наслідків на довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

5.Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено: згідно планувальних рішень генерального плану міста Жидачева.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки: не потребує додаткових досліджень.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування: з метою поліпшення навколишнього природного середовища встановлюються санітарно-захисні зони від виробничих об’єктів, прибережно-захисні смуги від річок та каналів, охоронні зони від інженерних мереж та червоні лінії вулиць.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку: відповідно до вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції та строки їх подання

81700, Львівська обл., Стрийський р-н, м.Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  тел./факс. (03239)31-151,  e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.

Відповідальна особа - начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В.

Здійснення стратегічної екологічної оцінки забезпечує Жидачівська міська рада.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті замовника з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. 

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 10 днів з дня її оприлюднення.

       Просимо надати зауваження та пропозиції.

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО:

Офіційний вебсайт Жидачівської міської ради:

https://zhidachiv-miskrada.gov.ua/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень