У ЖИДАЧЕВІ ЗАРЕЄСТРОВАНО ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ

Дата: 09.07.2024 15:52

Уже тривалий період йде мова про необхідність створення у нашому місті ОСББ. І ось, нарешті, як кажуть народі, крига скресла. Ми отримали інформацію про те, що 5 липня 2024 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстровано Обєднання співвласників багатоквартирного 5-поверхового будинку в місті Жидачеві, на вул. Шкільній,11.

Органами управління Обєднання співвласників багатоквартирного будинку є загальні збори, голова ОСББ та ревізійна комісія.  Співвласники будинку вирішили взяти на себе відповідальність за вирішення спільних завдань. Тож добру справу започатковано. Залишається тільки побажати, щоб цей позитивний приклад не був поодиноким, а набував поширення.