У ЖИДАЧЕВІ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ПОЛЕГЛИМ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ОЛЕГОМ БОГІВИМ

Дата: 09.07.2024 14:59

9 липня  в місті Жидачеві прощалися із полеглим Захисником України Олегом Богівим.

33-річний воїн Олег Богів народився 12 червня 1991 року в місті Жидачеві. Навчався у місцевій школі №1 та Жидачівському професійному ліцеї. У 2020 році одружився та проживав із родиною в селі Заболотівці Жидачівської громади. 3-річна донечка полеглого Героя Вікторія не дочекалася батька із війни за рідну землю із озвірілим ворогом, який прагне знищити все українське, атакуючи навіть дитячі лікарні, пологові будинки.

У лавах Збройних Сил України Олег Богів з березня 2024 року. Захищав рідну землю на Харківщині, де ворог намагається будь-якою ціною захопити українські міста і села, руйнуючи все на своєму шляху. Воїн служив розвідником-снайпером взводу розвідувальної роти військової частини А 4667. Мужньо виконавши військовий обовязок в бою за Україну, її свободу і незалежність,  2 липня 2024 року наш Герой загинув неподалік населеного пункту Стариця Чугуївського району Харківської області.

Чин похорону Захисника України Олега Богіва розпочався в храмі Всіх Святих. Похоронна процесія рухалася вулицями міста Жидачева, зупинившись  на  вулиці Героїв України - біля  будинку №6, в якому народився мужній воїн.

Прощання із полеглим Героєм завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.

Дякуємо за чин воїну Олегу Богіву, який віддав своє життя за нашу Свободу.

Вічна память, шана і слава Герою!