ЗУСТРІЛИ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕГА БОГІВА

Дата: 08.07.2024 15:40

8 липня в селах Жидачівської громади та в місті Жидачеві сотні людей зустрічали полеглого Захисника України Олега Богіва, який повернувся на щиті до рідного дому.

33-річний воїн Олег Богів народився 12 червня 1991 року в місті Жидачеві. Проживав  із родиною  в селі Заболотівці Жидачівської громади. У лавах Збройних Сил України з березня 2024 року. Служив розвідником-снайпером взводу розвідувальної роти військової частини А 4667. Мужньо виконавши військовий обовязок в бою за Україну, її свободу і незалежність, 2 липня 2024 року наш Герой загинув неподалік населеного пункту Стариця Чугуївського району Харківської області.

Нагадаємо про те, що  8 липня, о 19:00 год.,  у місті Жидачеві, в храмі Всіх Святих, відбудеться парастас. Чин похорону Захисника України розпочнеться 9 липня, об 11:00 год., в храмі Всіх Святих.

Щирі співчуття рідним і близьким полеглого Захисника України.

Вічна память, шана і слава Герою!