РІДНИМ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЯРОСЛАВА ПАНЬКІВА ВРУЧИЛИ МЕДАЛЬ "ЗА МУЖНІСТЬ"

Дата: 08.07.2024 11:09

Сьогодні, 8 липня 2024 року, в Жидачівській міській раді рідним полеглого Захисника України Ярослава Паньківа вручили нагороду -  медаль «За мужність».

У церемонії вручення нагороди взяли участь: Жидачівський міський голова Володимир Левко та начальник першого відділу Стрийського РТЦК та СП майор Юрій Ямнич. Присутні хвилиною мовчання вшанували память полеглого воїна Ярослава Паньківа та усіх Захисників України, які віддали своє життя за нашу Свободу.

Нагадаємо про те, що рік  тому, 19 червня 2023 року, у місті Жидачеві прощалися із Захисником України Ярославом Паньківим – стрільцем-помічником 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4821 ЗСУ. Воїн загинув у бою за рідну землю 12 червня 2023 року поблизу населеного пункту Хромове Донецької області.

Ярослав Паньків народився 19 липня 1982 року в місті Жидачеві, навчався в місцевій школі №1, у Жидачівському професійному ліцеї. Працював на місцевих підприємствах «Монді» та «Галпак».

Наш Захисник був мужнім воїном. Під час проходження військової служби сумлінно виконував свої обовязки, відзначався високою особистою відповідальністю за доручену благородну справу  - захист рідної землі від ворога.

Вічна память, шана і слава Герою!