ЗУСТРІНЕМО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕГА БОГІВА

Дата: 08.07.2024 08:06

Інформуємо про те, що 8 липня 2024 року із російсько-української війни на щиті повертається полеглий воїн Олег Богів, який загинув у бою за Україну 2 липня 2024 року поблизу населеного пункту Стариця Чугуївського району Харківської області.

Зустрічатимемо Героя о 14:00 год. на межі Жидачівської громади, поблизу села Дем'янка-Наддністрянська.

Біля мосту через річку Стрий у місті Жидачеві жалобний кортеж буде близько 14:10 год.

Колона рухатиметься по центру міста (вулицею М. Шашкевича) до храму Всіх Святих, в якому тіло загиблого Героя буде перебувати всю ніч.

Інформацію про чин похорону полеглого Захисника України Олега Богіва подамо додатково.

Просимо мешканців громади та всіх небайдужих людей віддаати шану полеглому воїну.

Вічна пам'ять, шана і слава Герою!