ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ПОЛІЩУКА ТА ІВАНА ЯВОРОВСЬКОГО

Дата: 01.07.2024 08:45

28 червня 2024 року в селі Дем'янка-Лісна та селі Заріччя Жидачівської громади відбулося відкриття меморіальних знаків полеглим Захисникам України Володимиру ПОЛІЩУКУ та Івану ЯВОРОВСЬКОМУ.

У вшануванні пам'яті полеглих Героїв взяли участь учні, вчителі, родичі, представники влади та небайдужі жителі сіл. Шкільними родинами було проведено урочисті лінійки з нагоди встановлення пам’ятних дошок.

Присутні вшанували пам’ять полеглих земляків скорботною хвилиною мовчання.

▪️Меморіальну дошку Володимиру ПОЛІЩУКУ встановлено на фасаді філії Жидачівського ЗЗСО №2 І-ІІІ ст. с. Дем'янка-Лісна.

Чин освячення провели отці Михайло МИКИТЧИН та Микола ЦАП.

▪️Меморіальну дошку Івану ЯВОРОВСЬКОМУ встановлено на фасаді Зарічанської гімназії ЗЗСО І-ІІ ст.

Чин освячення провів отець Михайло МИКИТЧИН.

Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано найріднішим людям - батькам Захисників.

Пам'ятаймо високу ціну їхніх відданих життів! Цінуймо кожен новий день! Бережімо Україну!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!