ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.06.2024 08:40

27 червня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету розглянуто питання про підготовку міських комунальних підприємств та бюджетних установ Жидачівської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років. Також прийнято рішення про встановлення скоригованих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення) для Жидачівського МВУКГ на території міста Жидачева, а також рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.  Затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ півріччя 2024 року, прийнято рішення, яке стосується соціального захисту мешканців громади та розглянуто ряд інших питань.