Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

Доповідна записка про результати громадського обговорення проєкту детального плану території районі вулиці Гніздичівська в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області та Звіт про СЕО

Дата: 25.06.2024 08:19
Кількість переглядів: 26

Доповідна записка про результати громадського обговорення

 

ПЕРШОМУ ЗАСТУПНИКУ

ЖИДАЧІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Ігору-Володимиру ПРОЦАНУ

 

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

проєкту детального плану  території в районі вулиці Гніздичівська

 в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ)

та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського голови від 16.01.2024 р. №3-АГ «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2024 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території в районі вулиці Гніздичівська  в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

            В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови ділянок проектування загальною площею 2,8134 га: одна ділянка проектування з існуючим цільовим призначенням – 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, друга ділянка формується детальним планом території.

   Метою проекту ДПТ є:

- визначення планувально-просторової структури території з врахуванням намірів землевласників, землекористувачів  щодо будівництва (реконструкції) виробничо-складських будівель підприємства з обробки деревини, враховуючи забудову на прилеглій території;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови та використання території.

             Згідно намірів ініціатора ДПТ на вул. Гніздичівській планується: реконструкція складу готової продукції за рахунок добудови та нове будівництво виробничої будівлі з оброблення деревини, що є доцільним у сучасній економічній ситуації, враховуючи складені містобудівні умови. Проектована забудова – виробничі будівлі з оброблення деревини з СЗЗ – 300м (згідно Санітарної класифікації підприємств, виробництв та споруд  і  розміри санітарно-захисних зон для них (п. 2, Клас ІІІ - Виробництво  виробів  із     деревинної   шерсті: деревинно-стружкових    плит,    деревинно-волокнистих    плит   з використанням синтетичних смол як зв'язуючих).

            Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ФОП Юзькевич Х.І.

            Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 14.12.2024 р. № 2401 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Гніздичівська у м. Жидачеві».

Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: детального плану території в районі вулиці Гніздичівська  в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 16.05.2024р.

            Представники громадськості та зацікавлені особи підтримали проєктні рішення ДПТ та СЕО. Заяв та скарг протягом громадського обговорення  не надходило.

Розроблений проект містобудівної документації згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» є проєктом документу державного планування місцевого рівня. ДПТ та Звіт про стратегічну екологічну оцінку СЕО зареєстровані на платформі ЕкоСистема Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України 16.05.2024 №28-02-4959-24.

Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» надіслані графічні матеріали в паперовій формі вищевказаної містобудівної документації ( Укрпошта, рекомендованими листами 17.05.2024) до департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА від 16.05.2024 №1100/07/10-11/24, до департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА від 16.05.24 № №1102/07/10-11/24

Станом на 17.06.2024р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ та СЕО у Жидачівську міську раду не надходили, а також не надходили результати щодо розгляду ДПТ та СЕО з департаменту охорони здоров’я та департаменту  екології та природнії ресурсів Львівської ОДА.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну та органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього середовища та охорони здоров’я пропоную розглянути проєкт детального плану території в районі вулиці Гніздичівська  в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження  Жидачівській міській раді.

 

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

архітектури та містобудування                                                                          Л.В.Людкевич

 

 

19 червня 2024 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень