Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

Доповідна записка про результати громадського обговорення проєкту детального плану території в районі вулць Шевченка, Веселка у с.Дем'янка-Лісна Стрийського району Львівської області та розділ "Охорона навколишнього середовища" у складі ДПТ

Дата: 19.06.2024 10:01
Кількість переглядів: 28

 Довідка про громадське обговорення               

 

ПЕРШОМУ ЗАСТУПНИКУ

ЖИДАЧІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Ігору-Володимиру ПРОЦАНУ

 

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

проєкту детального плану території в районі вулиць Шевченка, Веселка

у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області

та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку ) в складі ДПТ.

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського голови від 16.01.2024 р. №3-АГ «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2024 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території детального плану території в районі вулиць Шевченка, Веселка у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ.

Проектним рішенням ДПТ планується:

− реконструювати існуючу будівлю під магазин;

− добудувати з південно-західної сторони будівлю магазину;

− головний вхід/вихід до комерційної частини будівлі здійснюватиметься з південно-східної сторони з вул. Веселка;

− в’їзд/виїзд на ділянку передбачено з північної сторонои з вул. Шевченка –запроектовано проїзд шириною 3.0 м вздовж смуги відведення від канави;

− влаштування господарського майданчика з північно-західної сторони будівлі для доїзду транспорту продовольчих товарів;

− передбачити 2 парко-місця для тимчасового зберігання автомобілів біля проектованого господарського майданчика – з вул. Шевченка;

− запроектувати пішохідні доріжки до входів/виходів будівлі, а також по її периметру.

Детальним планом території сформовано земельну ділянку площею 0,0663 га. Конфігурація ділянки майже трикутної форми, що обумовлено існуючими обмеженнями – вул. Шевченка, вул. Веселка та канави.

Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект».

            Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 15.02.2024 р. № 2482 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у селі Дем’янка-Лісна».

            Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: детального плану території в районі вулиць Шевченка, Веселка у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 01.05.2024р. та 31.05.2024р.,на дошках оголошень на території Зарічанського старостинського округу (електронні копії прикріплені на платформі ЕкоСистема Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України).

         Зауважень та пропозицій до проєкту Детального плану території та Звіту стратегічної екологічної оцінки після виходу оголошень у встановлений термін від представників громадськості не надходило.

7 червня 2024 року  16.00 год. в приміщенні Народного Дому с.Дем’янка-Лісна Зарічанського старостинського округу відбулися громадські слухання. Представники громадськості та зацікавлені особи підтримали проєктні рішення ДПТ крім Цап М.В., яка не підтримала проєктні рішення ДПТ ( не мотивуючи свої зауваження). Підняла питання щодо утримання канави мешканцями села, яка знаходиться поряд та знаходиться в занедбаному, антисанітарному стані. Відповідно староста Зарічанського старостинського округу ТаламаІ.І. запропонував створити комісію щодо проведення обстеження канави.

Інших заяв та скарг протягом громадського обговорення  не надходило.

         Розроблений проект містобудівної документації згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» є проєктом документу державного планування місцевого рівня. ДПТ та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ зареєстровані на платформі ЕкоСистема Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України від 01.05.2024 №28-03-5387-24. Інформація про отримання графічних матеріалів від 27.05.2025 №28-03-5387-24.

Станом на 07.05.2024р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ та СЕО у Жидачівську міську раду не надходили,  а також не надходили результати щодо розгляду ДПТ з департаменту охорони здоров’я.

Результати щодо розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території отримано від 

- департаменту  екології та природнії ресурсів Львівської ОДА, лист від 03.06.2024 №1650/10-09/24

Відділом підготовлена довідка про консультації з врахуванням зауважень органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього середовища.

Враховуючи вищенаведене, станом на 07.06.2024 р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ та СЕО у Жидачівську міську раду не надходили.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну та з врахуванням консультацій органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього середовища та охорони здоров’я пропоную розглянути проєкт детального плану території в районі вулиць Шевченка, Веселка у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження  Жидачівській міській раді.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

архітектури та містобудування                                                                          Л.В.Людкевич

 

17 червня 2024 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень