16 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ БАТЬКА

Дата: 14.06.2024 15:45

Батько – це втілення мудрості і сили, доброти і справедливості, мужності і героїзму та сталевої витримки. Саме  мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю, рішучість, послідовність і завзятість в досягненні цілей та відстоюванні поглядів.

Щиро вітаю всіх чоловіків, котрим поталанило бути батьками. Окрема вдячність тим батькам, котрі сьогодні не можуть святкувати зі своїми сімями, бо захищають українські родини на передовій. Ви найкращі. Вірю, що найближчим часом Ви повернетеся до своїх дітей та подаруєте їм тепло і радість батьківства.

Бажаю усім Вам здоровя, щастя та Божого благословення. Хай ангел охоронець береже  Вас завжди і всюди, а Ваші діти зростають на радість, на допомогу. Нехай їхні здобутки приносять тільки радість.  Миру, злагоди та щастя усім українським родинам!

Жидачівський міський голова                 Володимир ЛЕВКО