ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.06.2024 12:34

13 червня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Процана відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення  про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. Також розглянуто та затверджено Порядок стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на службі органах місцевого самоврядування, в апараті міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органах міської ради.

Виконавчим комітетом міської ради розглянуто та прийнято рішення з питань, які стосуються соціального захисту родин Захисників України, а також з питань, які стосуються забезпечення захисту законних прав та інтересів дітей, надання соціальних послуг мешканцям громади та розглянуто ряд інших питань.