Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

НА 42-МУ РОЦІ ЖИТТЯ ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ ДЕПУТАТА ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ВОЛОНТЕРА, ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА ВАСИЛЯ МИЦИКА

Дата: 13.06.2024 10:56
Кількість переглядів: 162

Фото без опису

         12 червня 2024 року, на 42-му році життя, перестало битися серце депутата Жидачівської міської ради, волонтера, громадського діяча Василя Мицика.

         Василь Ярославович Мицик прожив яскраве життя, яке було наповнене любовю до рідної землі. Душею і серцем він прагнув зробити все від нього залежне, щоб Україна вистояла у важкій боротьбі з ворожою навалою. Разом із всією своєю дружною родиною та побратимами щоденно невтомно працював, займався активною волонтерською діяльністю. Відстоював інтереси людей, працював на благо громади, виконуючи свої депутатські обовязки.

        Був патріотом рідної землі і в дусі любові до України виховував своїх дітей. А ще любив українську пісню і захоплювався музикою й цю свою любов передавав своїм дітям. Дбав про родину, був люблячим батьком. Багато працював над тим, щоб розвивати здібності і талант своїх дочок.

       Для  дочок, для дружини, для родини, для всіх нас це важка і болюча втрата, адже Василь Мицик за своїх 42 роки зробив багато. У нього було ще чимало мрій і задумів, які прагнув втілити, щоб прислужитися рідній землі, яку любив понад усе.

      Колектив працівників та депутатський корпус Жидачівської міської ради висловлює щирі співчуття дружині Марті, дочкам Марії і Ярині й всім рідним і близьким. Розділяємо з Вами біль цієї непоправної втрати. Світла память про Василя Мицика назавжди залишиться в серці кожного з нас.

                    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень