ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (Бережниця, Загурщина, Рогізно, Журавків, Заболотівці, Вільхівці, Тейсарів, Туради, Іванівці, В.Гніздичівська, Пчани, Млиниська, Смогів, Заріччя, Межиріччя, Дем’янка-Наддністрянська, Де

Дата: 13.06.2024 09:36

Фізична особа-підприємець Колега Мар’яна Ігорівна, як діючий виконавець послуг з вивезення твердих побутових відходів в 17 селах ЖидачівськоїМТГ ПОВІДОМЛЯЄ, що відповідно до рішення виконавчого комітету ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ №16 від 31.05.2024року «Про коригування тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходамина території 17 сіл ЖидачівськоїМТГ»встановлено тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ, інших споживачів в розмірі 1363,15 гривень за 1 тонну, 272,63 грн. за  1 м³, 29,50 гривень з одного мешканця в місяць з 01 липня 2024 року.

Фізична особа-підприємець   Колега Мар’яна Ігорівна