РІК ТОМУ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ ЯРОСЛАВ ПАНЬКІВ

Дата: 11.06.2024 13:47

Рік  тому, 19 червня 2023 року, у місті Жидачеві попрощалися із Захисником України Ярославом Паньківим – стрільцем-помічником 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4821 ЗСУ. Воїн загинув у бою за рідну землю 12 червня 2023 року поблизу населеного пункту Хромове Донецької області.

Ярослав Паньків народився 19 липня 1982 року в місті Жидачеві, навчався в місцевій школі №1, у Жидачівському професійному ліцеї. Працював на місцевих підприємствах «Монді» та «Галпак».

Наш Захисник був мужнім воїном. Під час проходження військової служби сумлінно виконував свої обовязки, відзначався високою особистою відповідальністю за доручену благородну справу  - захист рідної землі від ворога.

Вічна память, шана і слава Герою!