У СЕЛІ ЗАБОЛОТІВЦІ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЄМ МИХАЙЛОМ ЮРОЦОЮ

Дата: 11.06.2024 13:34

11 червня в селі Заболотівці Жидачівської громади прощалися із полеглим Героєм Михайлом Юроцою, який пішов захищати рідну землю від ворожої навали в січні 2023 року.

Михайло Юроца народився 29 вересня 1978 року в селі Заболотівці Жидачівської громади. Навчався у місцевій школі та Жидачівському професійному ліцеї. Був чуйним, товариським, щирим і добрим. Працював на рідній землі та за кордоном, а коли було необхідно боронити рідну землю від ворога, то став до лав Захисників України. Разом із дружиною виховали двох доньок. Зять Марян також сьогодні в лавах Збройних Сил України.

Рідним Захисника України Михайла Юроци довелося пережити багато тривожних днів і ночей, адже майже рік, з 16 червня 2023 року, воїн вважався зниклим безвісти. За результатами проведення судово-медичної експертизи 6 червня 2024 року встановлено, що командир відділення гранатометного взводу І-го механізованого батальйону в/ч А4447, старший солдат Юроца Михайло Іванович загинув 16 червня 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу позицій І-го механізованого батальйону в/ч А4447 в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Вшанувати память полеглого Героя прийшли сотні людей. Всі мешканці села Заболотівці залишили свої буденні справи, щоб провести в останню дорогу 45-річного воїна. Прощання із полеглим Захисником України Михайлом Юроцою завершили почесною сальвою та спільним виконанням Гімну України.

Вічна память, шана і слава Герою!