ЗУСТРІЛИ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ МИХАЙЛА ЮРОЦУ

Дата: 10.06.2024 16:07

10 червня в місті Жидачеві та селах громади сотні людей зустрічали полеглого воїна Михайла Юроцу, який повернувся на щиті до рідного дому в село Заболотівці Жидачівської громади.

Майже рік, з 16 червня 2023 року, воїн вважався зниклим безвісти. За результатами проведення судово-медичної експертизи 6 червня 2024 року встановлено, що командир відділення гранатометного взводу І-го механізованого батальйону в/ч А4447, старший солдат Юроца Михайло Іванович загинув 16 червня 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу позицій І-го механізованого батальйону в/ч А4447 в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Чин похорону Захисника України відбудеться 11 червня, о 10 год., у селі Заболотівці Жидачівської громади.

Вічна память, шана і слава Герою!