10-11 ЧЕРВНЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ У ЗВ'ЯЗКУ З ПОХОВАННЯМ ВОЇНА МИХАЙЛА ЮРОЦИ

Дата: 10.06.2024 11:56

Жидачівська громада отримала сумну звістку про загибель Захисника України Юроци Михайла Івановича (29.09.1978 р.н.), який проживав у селі Заболотівці Жидачівської громади.

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 10.06.2024 року № 49-О, на знак вшанування пам'яті загиблого у російсько-українській війні Захисника України Юроци Михайла Івановича, 10-11 червня на території Жидачівської громади оголошено днями жалоби.

Майже рік, з 16 червня 2023 року, воїн вважався зниклим безвісти. За результатами проведення судово-медичної експертизи 6 червня 2024 року встановлено, що командир відділення гранатометного взводу І-го механізованого батальйону в/ч А 4447, старший солдат Юроца Михайло Іванович загинув 16 червня 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу позицій І-го механізованого батальйону в/ч А4447 в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

. Щирі співчуття рідним і близьким полеглого Захисника України.

Інформуємо про те, що 10 червня 2024 року, близько 13:30 год., жалобний кортеж із 45-річним Захисником України Михайлом Юроцою зустрічатимемо на межі Жидачівської громади поблизу с. Дем'янка-Наддністрянська.

Біля мосту через р. Стрий у м. Жидачеві жалобний кортеж буде в межах 13:40 год. й рухатиметься вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького та вул. Січових Стрільців, згодом селами громади: Загурщина, Бережниця - до села Заболотівці.

Просимо мешканців міста Жидачева, сіл нашої громади та всіх небайдужих людей віддати шану полеглому воїну.

Також інформуємо про те, що прощання із полеглим Героєм відбудеться в селі Заболотівці Жидачівської громади. 10 червня, о 20:00 год., - парастас. Чин похорону - 11 червня, о 10:00 год.

Вічна пам'ять, шана і слава Герою!