ЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ "ВСІ МИ РОДОМ ІЗ ДИТИНСТВА"

Дата: 03.06.2024 10:16

1 червня 2024 р. в Жидачеві відбувся захід до Дня захисту дітей: "Всі ми родом з дитинства".

Цього року було особливо затишно, адже в цей важкий час цінується спокій в нашому місті, добро, посмішки та підтримка ближнього.

Гості заходу мали можливість переглянути концертну програму від Центру творчості, взяти участь у благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ та розважитися на надувних атракціонах. Море емоцій у дітей викликала доросла техніка. Дітки могли відчути себе справжніми пожежниками, сісти за кермо автомобіля та оглянути спорядження рятувальників.

Дякуємо кожному, хто долучився до нашого заходу. Разом нам вдалося зібрати 13 тис 500 грн. Ці кошти будуть направлені на найнеобхідніші речі для наших захисників, які виборюють мирне майбутнє для дітей України. А наш обов'язок робити все можливе, щоб кожна дитина була оточена любов’ю, турботою та забезпечена правом на світле майбутнє.

Жидачівська Міська Рада

КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради

Служба у справах дітей Жидачівської міської ради

Жидачівська молодіжна рада