ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ МОЛОДІ
1-2 червня у м. Жидачеві на стадіоні «Авангард» проходив військово-патріотичний вишкіл, до якого долучилися більше двох десятків представників молоді Жидачівської та сусідніх громад, а також Львівщини та Івано-Франківщини.
Захід організували ГО «Лицар» ім. Героя України Тараса Матвіїва та відділ молодіжної політики і спорту Жидачівська Міська Рада. Тактична медицина, аеророзвідка, стрільби - основні знання, які юнаки отримали під час вишколу.
«Ви є найкращими представниками сучасної молоді, бо в перший день канікул відклали відпочинок і стали учасниками військово-патріотичної школи», - з такими словами звернулася до учасників Валентина Матвіїв, мати Героя України Тараса Матвіїва, засновника таких вишколів у Жидачеві.
«Військово-патріотичні вишколи мають свою історію і їхнє щорічне проведення - не просто традиція, а велика потреба у часі війни», - наголосив перший заступник Жидачівського міського голови Ігор Процан.
Вишколи від громадської організації «Лицар» імені Героя України Тараса Матвіїва – це можливість удосконалюватись як фізично, так і духовно і стати активним учасником розбудови міцної та незалежної України.
Слід зазначити, що такі військово-патріотичні вишколи вже стали традиційними. Серед тих, хто започаткував цю важливу справу - Тарас Матвіїв, який ще на початку російської агресії на сході і півдні України у 2014 році говорив: «Недопустима розкіш у військовий час – ігнорувати підготовку юнацтва». Дуже важливо, що ця благородна справа наших Героїв продовжується й дасть свої результати для загартування та військово-патріотичного виховання молоді.
Учасники вишколу віддали шану ідейному натхненнику - Герою України Тарасу Матвіїву, побувавши на місці його поховання. Також склали подяку воїнам-землякам, полеглим у російсько-українській війні, відвідавши стелу пам'яті, яку нещодавно відкрили у Жидачеві.