1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 31.05.2024 16:09

Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа Україна і світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

У цей непростий для нашої країни час ми повинні захистити й зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серце та подарувати нашим дітям надію на радісне, безхмарне  й мирне життя. Дуже важливо, щоб діти щохвилини, щодня були радісними і щасливими, відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече, адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Ми пишаємося здобутками талановитих діток громади, наших юних спортсменів, які  своїми перемогами прославляють Жидачівську громаду та  захищають честь України на міжнародному рівні. Ми віримо в успіх кожного з Вас!   Сьогодні важливо наполегливо здобувати знання, розвивати здібності, щоб досягнути успіху в дорослому житті та стати гідними громадянами України.

Бажаю Вам, дорогі діти, Вашим батькам, рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного затишку й мирного неба! Нехай всі мрії і задуми завжди збуваються!

Жидачівський міський голова                    Володимир ЛЕВКО