РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАД, КЕРІВНИКАМИ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 30.05.2024 15:59

30 травня за сприяння керівництва Жидачівської громади в залі засідань  міської ради відбулася робоча зустріч представників громад, керівників Центрів надання адміністративних послуг та старост старостинських округів громад, які створено на території колишнього Жидачівського та Миколаївського районів Львівщини.

Робочу зустріч організовано відділом Державної реєстрації актів цивільного стану у Львівській області управління Державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Керівник відділу Державної реєстрації актів цивільного стану у Львівській області Ірина Олива інформувала учасників робочої зустрічі про законодавчі зміни та здійснення реформування і вдосконалення системи надання адміністративних послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану, які можуть надаватися Центрами надання адміністративних послуг місцевих громад або віддаленими робочими місцями в старостинських округах громад, зокрема, державної реєстрації народження дитини, отримання батьками новонародженої дитини комплексної послуги «єМалятко», державної реєстрації шлюбу та щодо надання ряду інших послуг.

Представники громад, керівники ЦНАПів, старости старостинських округів громад мали можливість отримати відповіді на запитання та розяснення щодо законодавчих змін, норм та вимог надання адміністративних послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також поділилися досвідом організації цього важливого напрямку роботи. Учасники робочої зустрічі також отримали важливу інформацію та практичні рекомендації, які сприятимуть подальшому вдосконаленню та налагодженню більш ефективної роботи з надання адміністративних послуг.