ГО "ЛИЦАР" ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ НА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ

Дата: 27.05.2024 11:21

ГО "Лицар" імені Героя України Тараса Матвіїва запрошує молодь взяти участь у військово-патріотичному вишколі, який відбудеться 1-2 червня в місті Жидачів, на території стадіону «Авангард».

На вас чекатиме навчання з тактики, основ тактичної медицини, аеророзвідки, стрільби, нічна програма та багато іншого. Реєстраційний внесок учасника — 300 грн.

Вишколи від організації «Лицар» імені Героя України Тараса Матвіїва — це можливість удосконалитись як фізично, так і духовно і стати кращою версією себе для побудови міцної та незалежної України.

Більше інформації можна дізнатися у реєстраційній формі, яку потрібно заповнити до 27 травня. https://docs.google.com/.../1-5wGdfNPdRaa01l78lfG.../edit...

Будемо раді бачити Вас на вишколі! До зустрічі!

«Недопустима розкіш у військовий час — ігнорувати підготовку юнацтва» (Тарас Матвіїв)