КОМАНДА ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ" ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

Дата: 21.05.2024 09:06

Команда Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 вчора, 20 травня, взяла участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги зі спортивного орієнтування ( керівники Володимир Воробець, Роман Салій), які проходили у місті Львові.

Наші юні спортсмени: Ірина Петришин , Олеся Буцяк, Аліна Стецька, Оля Кривцун, Оленка Лизак, Катя Зборовська, Віктор Гутник, Олександр Сидор, Віталій Шальвіра, Максим Лялюк, Віталій Олеськів, Віталій Кожушко стали найкращими, найсміливішими, найкмітливішими найспритнішими.

Заслужена перемога🥇!

Вітаємо! Пишаємось цим вагомим здобутком представників Жидачівської громади, які після цієї перемоги представлятимуть Львівщину на Всеукраїнському рівні.

Спортивне орієнтування – це складний вид спорту, в якому для досягнення високого результату необхідно в рівній мірі володіти фізичною, технічною, тактичною підготовкою. Бути наполегливим, вірити у власні сили, мати стратегічне мислення, концентрацію, уміти приймати швидкі рішення та впевнено йти до мети.

Тож щиро вітаємо колектив школи та наших кращих орієнтувальників області й бажаємо успіху на Всеукраїнському етапі спортивних змагань!