КОМАНДА ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ЮВІЛЕЙНОГО 60-ГО ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВЩИНИ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

Дата: 20.05.2024 08:53

С

🧗‍♂️ За інформацією Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму, з 15 по 19 травня на туристичній базі «Карпати» відбувся ювілейний 60-й Чемпіонат області серед юнаків з пішохідного туризму.

🌲 Змагання зібрали кращих юних туристів Львівщини.

На чемпіонат прибули команди з Великомостівської, Славської, Хирівської, Підкамінської, Журавненської, Жидачівської, Старосамбірської територіальних громад, м. Самбора, Франківського та Сихівського районів м. Львова.

💪 Змагалися на дистанціях ІІ класу «Смуга перешкод» (командні, особисто-командні змагання і змагання двійок-звʼязок), показавши фізичну загартованість, високий рівень технічної та тактичної підготовки.

🏆 В загальному заліку чемпіоном стала команда 🥇«Удеч» Жидачівської територіальної громади (представник-тренер Люсак Анатолій Васильович), друге місце посіла команда 🥈«Славні» Славської ТГ (представник-тренер Хрипта Олександр Михайлович), третє – 🥉«Дністер» Журавненської ТГ (представник-тренер Залецький Руслан Васильович).

⛰️ Змагання завершено, але попереду у юних туристів – походи, нові відкриття, нові цікаві змагання.